FIDDLER ON THE ROOF pléd

FIDDLER ON THE ROOF pléd
Na objednání
Hinterveld
0 kg
původně 0 Kč
7 024 Kč bez DPH
8 499 Kč
vč. DPH
Popis Popis
Související produkty Související produkty
Hlídací pes Hlídací pes

Popis

Úchvatný pléd se vzorem rybí kosti v několika barevných variantách. Luxusní směs merino vlny a mohéru. Vybírat můžete z několika barevných variant pojmenovaných podle nejznámějších muzikálů na West Endu. 80% Merino vlna a 20% mohéru vám zajistí naprosto luxusní pocit. Pléd je zakončen ručně vázanými střapci. Čistá elegance, klasický vzhled.

Hinterveld je tradiční výrobce mohéru, kašmíru a jiných ušlechtilých vln. Jedná se o rodinnou firmu, která již 150 let zpracovává vlnu na vlastních farmách. Celý proces výroby je kontrolován pro garanci nejvyšší kvality. Společnost je pravidelně auditována a dodržuje nejvyšší standardy výroby.

Vyrobeno v JAR

Návod k údržbě:
Mohér, merino vlna i kašmír jak známo mají nejvyšší hřejivost, ale také nepohlcují pachy. Což jistě velmi oceníte při jejich údržbě. 
Doporučujeme odborné čištění dle instrukcí na výrobku. Nebo lze prát v ruce, ve vlažné vodě, a pokud je nutné, použít jemný dětský šampon. Poté nechat vykapat a uschnout ve vodorovné poloze na sušáku prádla. Nedávat do pračky na odstředění! Dojde k poškození vláken!

Související produkty

Hlídací pes